Log in
Datum Aanvang Evenement Accommodatie
25/01/2018 18:00 Kwik B - U14A
26/01/2018 19:15 SPARTA RANST - U16 Broechem - Het Loo
27/01/2018 12:00 U10 - HOEVENEN - LEUVEN - TEMSE1&2
27/01/2018 16:45 VOBAKO B-U19A Tielen - Tielenheide
28/01/2018 10:00 U12B-U12A Rijkevorsel - De Valk
28/01/2018 10:30 MEEUWEN/ATBS-U12C Boeckenberg - Sportcenter
28/01/2018 11:00 VOS REINAERT-U19B Stekene - Sportcentrum De Sportstek
28/01/2018 11:00 U14A-TEMSE A Rijkevorsel - De Valk
28/01/2018 11:15 BORNEM-U12D Bornem - Breeven
28/01/2018 11:30 HOBOKEN/MERCURIUS 5-RIJKO 3 Hoboken - Sorghvliedt
28/01/2018 12:30 BORNEM-U14B Bornem - Breeven
28/01/2018 13:55 GANDA C-RIJKO 2 Zwijnaarde - Hekers
28/01/2018 15:40 GANDA A-RIJKO Zwijnaarde - Hekers
28/01/2018 17:10 GANDA B-RIJKO RES Zwijnaarde - Hekers
03/02/2018 10:00 U8 - KDR Rijkevorsel - Sint Jozef - De Kuiperij
03/02/2018 11:15 AKC/Luma-U14A Merksem - Kwik Indoor
03/02/2018 12:00 U10 - KDR
03/02/2018 13:00 Recreanten - ASKC
03/02/2018 14:15 U19B-TECHNICO Rijkevorsel - De Valk
03/02/2018 15:45 U19A-MINERVA Rijkevorsel - De Valk
03/02/2018 17:30 RIJKO RES-NEERLANDIA B Rijkevorsel - De Valk
03/02/2018 19:30 RIJKO-NEERLANDIA A Rijkevorsel - De Valk
03/02/2018 21:00 RIJKO 3-BEVEREN_WAAS Rijkevorsel - De Valk
04/02/2018 00:00 RIJKO 2-VRIJ Rijkevorsel - De Valk
04/02/2018 00:00 U12A-VRIJ Rijkevorsel - De Valk
04/02/2018 00:00 U12C-VRIJ Rijkevorsel - De Valk
04/02/2018 10:30 FLORIANT B - U19B Merelbeke - Ter Wallen
04/02/2018 11:00 U12D-NEERLANDIA Rijkevorsel - De Valk
04/02/2018 12:00 U12B-VERDE Rijkevorsel - De Valk
04/02/2018 13:00 U14B-AGO AALST B Rijkevorsel - De Valk
04/02/2018 14:00 U16-NEERLANDIA Rijkevorsel - De Valk
10/02/2018 19:00 U16 - SPARTA RANST Merksplas - Hofeind
17/02/2018 10:30 VOORWAARTS 6-RIJKO 3 Kontich - De Nachtegaal
17/02/2018 13:00 SCALDIS-U16 Antwerpen - Wilrijkse Pleinen
17/02/2018 13:30 RKC - U10
17/02/2018 13:30 RKC - U8
17/02/2018 15:30 NEERLANDIA - U14B Gentbrugge - Driebeek
17/02/2018 16:00 Recreanten - Appels
17/02/2018 17:45 VERDE B-RIJKO RES Antwerpen - Kiel
17/02/2018 19:45 VERDE A-RIJKO Antwerpen - Kiel
17/02/2018 21:30 VERDE C-RIJKO 2 Antwerpen - Kiel
18/02/2018 00:00 VRIJ-U12B geen
18/02/2018 10:00 HOBOKEN/MERCURIUS B-U19B Hoboken - Sorghvliedt
18/02/2018 10:30 EKERSE/KC LIMES-U12C Ekeren - t Venneke
18/02/2018 10:30 SCALDIS A-U19A Merksem - Kwik Indoor
18/02/2018 11:00 U14A-PUTSE A Rijkevorsel - De Valk
18/02/2018 12:45 VERDE-U12A Antwerpen - Kiel
18/02/2018 13:45 VOBAKO C-U14B Tielen - Tielenheide
24/02/2018 12:00 VOBAKO - U10
24/02/2018 12:00 Vobako - U8
24/02/2018 13:00 U19B-FLORIANT B Rijkevorsel - De Valk
24/02/2018 14:30 U19A-HOBOKEN/MERCURIUS A Rijkevorsel - De Valk
24/02/2018 16:00 RIJKO 2-HOBOKEN/MERCURIUS C Rijkevorsel - De Valk
24/02/2018 17:30 RIJKO RES-HOBOKEN/MERCURIUS B Rijkevorsel - De Valk
24/02/2018 19:30 RIJKO-HOBOKEN/MERCURIUS A Rijkevorsel - De Valk
24/02/2018 21:00 RIJKO 3-LUBKO Rijkevorsel - De Valk
25/02/2018 00:00 U12D-VRIJ Rijkevorsel - De Valk
25/02/2018 10:00 U12B-FLORIANT A Rijkevorsel - De Valk
25/02/2018 11:00 U12C-VOBAKO C Rijkevorsel - De Valk
25/02/2018 12:00 U12A-HOBOKEN/MERCURIUS Rijkevorsel - De Valk
25/02/2018 13:00 U14B-NEERLANDIA Rijkevorsel - De Valk
25/02/2018 14:15 U14A-BOECKENBERG A Rijkevorsel - De Valk
25/02/2018 15:30 U16-CATBA Rijkevorsel - De Valk
03/03/2018 10:00 U6 - Wriemeldag Rijkevorsel - Sint Jozef - De Kuiperij
03/03/2018 10:00 SPARTACUS - GANDA - U10
03/03/2018 13:00 MINERVA - U12D Berchem - Atheneum
03/03/2018 14:00 RKC-U14B Retie - Boesdijkhof
03/03/2018 14:00 KWIK B-U19A Merksem - Kwik Indoor
03/03/2018 14:15 SIKOPI C - U12C Antwerpen - Linkeroever
04/03/2018 00:00 VRIJ-RIJKO 2 geen, geen
04/03/2018 10:00 KWIK A-U14A Merksem - Kwik Indoor
04/03/2018 10:00 Geelse - U8
04/03/2018 11:25 ATBS 3-RIJKO 3 Mortsel - Den Drab
04/03/2018 12:30 APPELS - U19B Dendermonde - Appels
04/03/2018 13:15 FLORIANT A-U12A Merelbeke - Ter Wallen
04/03/2018 14:00 APPELS - U16 Dendermonde - Appels
04/03/2018 15:30 APPELS A - RIJKO Dendermonde - Appels
04/03/2018 17:00 APPELS B - RIJKO RES Dendermonde - Appels
10/03/2018 10:00 KCOV - U8
10/03/2018 13:45 AGO AALST A-U12A Moorsel - Faluintjes
10/03/2018 15:15 AGO AALST A-U14A Moorsel - Faluintjes
10/03/2018 16:15 VOBAKO C-U16 Tielen - Tielenheide
10/03/2018 18:00 U12C-HOEVENEN Rijkevorsel - De Valk
10/03/2018 19:00 U14B-HOEVENEN Rijkevorsel - De Valk
10/03/2018 20:00 RIJKO 3-VOS REINAERT 3 Rijkevorsel - De Valk
11/03/2018 00:00 VRIJ-U19B geen
11/03/2018 10:00 KCOV - U10
11/03/2018 10:30 ASKC-U19A Schoten - Vordenstein
11/03/2018 11:00 SPARTACUS/NDN B-U12D geen
11/03/2018 12:15 SPARTACUS/NDN C-RIJKO 2 Antwerpen - Kiel
11/03/2018 13:30 ASKC-U12B Schoten - Vordenstein
11/03/2018 13:45 SPARTACUS/NDN B-RIJKO RES Antwerpen - Kiel
11/03/2018 15:45 SPARTACUS/NDN A-RIJKO Antwerpen - Kiel
21/04/2018 12:00 HALVE FINALE BEKER VAN BELGIË U10 - HOEVENEN
28/04/2018 08:00 FINALE BEKER VAN BELGIË U10 - ???
Respect
Wedstrijden
25/01/2018 18:00-19:30
Kwik B - U14A
26/01/2018 19:15-19:15
SPARTA RANST - U16
27/01/2018 12:00-16:00
U10 - HOEVENEN - LEUVEN - TEMSE1&2
27/01/2018 16:45-16:45
VOBAKO B-U19A
28/01/2018 10:00-10:00
U12B-U12A
28/01/2018 10:30-10:30
MEEUWEN/ATBS-U12C
28/01/2018 11:00-11:00
VOS REINAERT-U19B
28/01/2018 11:00-11:00
U14A-TEMSE A
28/01/2018 11:15-11:15
BORNEM-U12D
28/01/2018 11:30-11:30
HOBOKEN/MERCURIUS 5-RIJKO 3
28/01/2018 12:30-12:30
BORNEM-U14B
28/01/2018 13:55-13:55
GANDA C-RIJKO 2
28/01/2018 15:40-15:40
GANDA A-RIJKO
28/01/2018 17:10-17:10
GANDA B-RIJKO RES
03/02/2018 10:00-12:00
U8 - KDR
Twitter

Foto's
Volg ons op Facebook
Volgende evenementen
04/02/2018 09:00-14:00
ontbijt - lunchbuffet
10/03/2018 09:00-12:00
zwerfvuilophaling U19 en kern
17/03/2018 19:00-21:00
Spaghettifeest met playbackshow
13/04/2018 20:30-23:30
Jaarlijks Algemene Vergadering
05/05/2018 19:00-23:00
Quiz
26/05/2018
26ste aardbeientornooi
02/06/2018 09:00-12:00
zwerfvuilophaling U14 en Rijko 3
Verjaardagen

Volgende leden verjaren binnenkort. Vanwege gans RIJKO alvast van harte gefeliciteerd.

22/01
SANDRA DE PRINS
23/01
VICTOR HEYLEN
25/01
ROOS VAN DAEL
25/01
LOBKE OOMS
25/01
MILAZ HAJ MOUSA
26/01
WOUT HUYBRECHTS
27/01
JOPPE BROSENS
27/01
NICK MICHIELSEN
01/02
LIEN TILBURGS
03/02
HEIDI SIMONS

KC Rijko    |    Kruispad 4   |   2310 Rijkevorsel   |   rijko@korfbal.be

© 2015, website powered by Twizzit.com